Asterix & Obelix Movie Cleopatra Missie Cleopatra Special (Calgonit/Vanish) DVD NL Ondertiteld
Afbeeldingen
Sla de afbeeldingen overArtikel vergelijken
- DVD
- 1 stuk(s)
- Speelduur: 108 minuten minuten
- 2000
Productbeschrijving
Het is 52 voor Christus. Egypte, onder het bewind van Cleopatra (MONICA BELLUCCI), is onder heerschappij gevallen van het Romeinse Rijk. Althans, dit beweert Caesar (ALAIN CHABAT). De mooie en trotse Cleopatra laat deze opmerking niet op zich zitten en gaat met hem een weddenschap aan. Als het haar lukt om binnen drie maanden een prachtig paleis te bouwen in het midden van de woestijn, zal hij publiekelijk toegeven dat het Egyptische volk het grootste is van alle volkeren. Voor deze bijna onmogelijke taak neemt Cleopatra de beste architect van Alexandrië aan, Numérobis (JAMEL DEBBOUZE). Als hij deze opdracht klaarspeelt, zal ze hem overladen met goud en geschenken. Zo niet; wordt hij voor de krokodillen geworpen. Numérobis roept de hulp in van Asterix & Obelix (CHRISTIAN CLAVIER & GÉRARD DEPARDIEU). Ook hun trouwe vriend, druïde Panoramix
(CLAUDE RICH), de brouwer van de onoverwinnelijk makende toverdrank zal zijn steentje bijdragen. Echter haalt Amonbofis (GÉRARD DARMON), de vaste architect van Cleopatra, alles uit de kast om onze vrienden te dwarsbomen. Iets wat hij uiteraard beter niet kan doen...
Productspecificaties
Wij vonden geen specificaties voor jouw zoekopdracht '{SEARCH}'.
Gegevens
- EAN
- 8717662554483
Kijkwijzer
- Kijkwijzer leeftijd
- AL
Productinformatie
- Drager
- DVD
- Aantal stuks in verpakking
- 1 stuk(s)
- Speelduur
- 108 minuten
- Regiocode
- 2
- Gesproken taal
- Frans
- Ondertitels
- Nederlands
- Beeldkleur
- Color
- Geluidsformaat
- Dolby digital 2.0
Cijfers en feiten
- Productie jaar
- 2000
Overige kenmerken
- Country
- Frankrijk
- Extra's van toepassing
- Nee
- Film of serie
- Film
- Filmgenre
- Komedie
- Geschikt voor doven en slechthorenden
- Nee
- Kijkwijzer angst
- Geen angst
- Kijkwijzer discriminatie
- Geen discriminatie
- Kijkwijzer drugs
- Geen drugs en/of alcoholmisbruik
- Kijkwijzer expliciete taal
- Geen grof taalgebruik
- Kijkwijzer geweld
- Geen geweld
- Kijkwijzer sex
- Geen seks
- Personage van toepassing
- Nee
- Porno
- Nee
- Soort verpakking
- Slipcase
- Type uitvoering
- Special Edition
EAN
- EAN
- 8717662554483
Je vindt dit artikel in
- Categorieën
- Film of serie
- Film
- Verschijningsjaar
- 2003 of eerder
- Land van productie
- Frankrijk
- Beschikbaarheid
- Leverbaar
Kies gewenste uitvoering
Drager
: Dvd
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 15 euro.
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Verkoop door
123DVD.NL
- Bestellen en betalen via bol
- Inclusief verzendkosten, verstuurd door 123DVD.NL
- Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Wettelijke garantie via 123DVD.NL
Shop dit artikel
Rapporteer dit artikel
Je wilt melding doen van illegale inhoud over dit artikel:
- Ik wil melding doen als klant
- Ik wil melding doen als autoriteit of trusted flagger
- Ik wil melding doen als partner
- Ik wil melding doen als merkhouder
Geen klant, autoriteit, trusted flagger, merkhouder of partner? Gebruik dan onderstaande link om melding te doen.